Aqua Line Su Arıtma Servis

Aqua Line su arıtma konusunda lider Taiwan menşeli su arıtma şirketidir. Dünyanın pek çok ülkesinde faaliyet gösteren Aqua Line su arıtma sistemlerinin Türkiye geneli servis ve yedek parça hizmeti vermekteyiz, Aqua Line endüstriyel yada ev tipi su arıtma cihazı, su yumuşatma cihazı markası modeli ne olursa olsun her türlü Aqua Line su arıtma cihazının servisi ve yedek parçası için bizleri…

300 GPD Membran Filtre

 

Günde 300 galon su işleyen ince film kompozit (TFC) kaliteli membran. Suyunuzda olabilecek sert su kontaminantları ortadan kaldırır: arsenik,kurşun, bakır, baryum, krom, cıva, sodyum, kadmiyum, florür, nitrit, nitrat ve selenyum,bakteri ve virüsleri atık bölümünden dışarı atar %100 güvenli içme suyu verir.

Kullanım Ömrü : 2-4 Yıl

Tipi : TW3012-300 GPD

 

4080 Filmtec Membran Filtre

 

Günde 3000 galon su işleyen ince film kompozit (TFC) kaliteli membran. Suyunuzda olabilecek sert su kontaminantları ortadan kaldırır: arsenik,kurşun, bakır, baryum, krom, cıva, sodyum, kadmiyum, florür, nitrit, nitrat ve selenyum,bakteri ve virüsleri atık bölümünden dışarı atar %100 güvenli içme suyu verir.